Groepslesrooster

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08:00
Vrije Fitness
open vanaf
08:00
08:00
Vrije Fitness
open vanaf
08:00
08:00
Vrije Fitness
open vanaf
08:00
08:00
Vrije Fitness08:00 - 21:30
Vrije Fitness
open vanaf
08:00
08:00
Vrije Fitness
Open vanaf
08:00
08:00
Vrije Fitness
open vanaf
08:00
08:00
08:45
LES MILLS BODYPUMP
08:45
09:15
Ruby & Eline
LES MILLS BODYPUMPKlik op de link voor meer informatie
PILATES
08:45
09:45
Gonny
09:00
Seniorenfit Circuittraining
09:00
10:00
Eline Flokstra
Circuittraining
Trainer: Nienke
09:00
10:00

LES MILLS SPRINT
09:30
10:00
Eline
LES MILLS SPRINTWil je meer informatie, klik op bovenstaande link!
09:15
09:30
PILATES
09:30
10:30
Kim
LES MILLS RPM
Trainer: Eline
09:30
10:30
09:45
YIN
09:45
10:45
Gonny
10:00
SENIORENFIT
10:00
11:00
Lotte Bouwman
SENIORENFITklik op de link voor meer informatie
10:15
10:30
Yoga Plus
10:30
11:30
10:45
11:00
11:15
13:00
Vrije Fitness
Fitness is open
13:00
13:00
13:00 - 16:00
Vrije FitnessGeen toezicht in de zaal!
Vrije Fitness
Fitness is open
13:00
13:00
13:00 - 16:00
Vrije FitnessGeen toezicht in de zaal!
Vrije Fitness
Fitness is open
13:00
13:00
13:00 - 16:00
Vrije FitnessGeen toezicht in de zaal!
Vrije Fitness
Fitness is open
13:00
13:00
13:00 - 16:00
Vrije Fitnessgeen toezicht in de zaal!
Vrije Fitness
Fitness is open
13:00
13:00
13:00 - 16:00
Vrije Fitnessgeen toezicht in de zaal!
14:00
Gesloten
Gesloten
14:00
14:00
Fijn weekend tot maandag..
18:30
LES MILLS BODYPUMP
18:30
19:30
Ruby
LES MILLS BODYPUMPklik op de link voor meer informatie
18:45
19:00
LES MILLS BODYPUMP
19:00
20:00
Helen
LES MILLS BODYPUMPKlik op de link voor meer informatie

Powerwalking
Trainer Elizabeth
19:00
20:00

LES MILLS SPRINT
19:30
20:00
Corina
LES MILLS SPRINTWil je meer informatie, klik op bovenstaande link!
Yoga
Trainer: Lindy
19:00
20:00

LES MILLS RPM
Trainer: Corina
19:30
20:00
LES MILLS BODYPUMP
19:00
20:00
Ruby / Helen
LES MILLS BODYPUMPKlik op de link voor meer informatie

BOOTCAMP
Trainer: Lotte
19:30
20:30

ZUMBA
20:00
21:00
Kim
19:15
Less Mills Bodycombat
Bodycombat
19:15
20:15
Eline

Spinning
19:30
21:00
Marcel

YIN
20:30
21:30
Gonny
19:30
ZUMBA
19:30
20:30
Kim
19:45
20:00
Less Mills Bodycombat
Bodycombat
20:00
21:00
Eline
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
Gesloten
Gesloten
21:30
21:30
tot morgen
Gesloten
Gesloten
21:30
21:30
tot morgen
Gesloten
Gesloten
21:30
21:30
tot morgen
Gesloten
Gesloten
21:30
21:30
tot morgen
Gesloten
Gesloten
21:30
21:31
tot morgen

Maandag

Dinsdag

  • Vrije Fitness
    08:00 - 08:00
  • 10:00 - 11:00
  • Vrije Fitness
    13:00 - 13:00
  • Yoga
    19:00 - 20:00
  • 19:30 - 20:00
  • Gesloten
    21:30 - 21:30

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

  • Vrije Fitness
    08:00 - 08:00
  • PILATES
    08:45 - 09:45
  • 09:45 - 10:45
  • Vrije Fitness
    13:00 - 13:00
  • 18:30 - 19:30
  • 19:30 - 20:30
  • Gesloten
    21:30 - 21:31

Zaterdag

No events available!